Cisza przed burzą

Ostatnie kilka dni minęły i nic się nie działo – przynajmniej tutaj

Jednakże w tym czasie przygotowaliśmy drugi, a pierwszy w pełni oddający charakter naszej animacji zwiastun. Dzisiaj go jeszcze nie zobaczycie. Premierę będzie miał w szkole Sandry. Będzie to miało miejsce w środę. Zaraz po tym trafi także tutaj. Dlatego prosimy o cierpliwość i zachęcamy do odwiedzenia Animowariacji w środowe popołudnie.Tymczasem zapraszam na krótki seans z moim pierwszym podejściem do tematu „owieczkowej animacji”:

Dzisiaj z czystym sumieniem powiedzieć mogę że tamto podejście zakończyło się niepowodzeniem. Źle przemyślana koncepcja kukiełek „zabiła” tamtą produkcję

Sandra dała temu projektowi nowe życie i wygląda na to że nawet uda się zrobić coś, co zrealizowane jest co najmniej przyzwoicie!

Ale Kasi należą się podziękowania za prace nad pierwszą próba! Spędziliśmy przy tym mnóstwo czasu,  ona dodatkowo sporo czasu w pociągach wiec szkoda że decyzje dotyczące kukiełek podjęte na początku, tak bardzo wpłynęły na końcowy efekt.

2 myśli w temacie “Cisza przed burzą

    1. Brak wiedzy, czasu, doświadczenia, zły pomysł na kukielki i nie najlepszy na scenografie… ostateczny efekt był na tyle drętwy ze trzeba było ratować się konwencją kina niemego co by jakoś to drewno uzasadnić. No nie wyszło nam to idealnie. Jak na nasze ówczesne możliwości efekt jest satysfakcjonujący ale do sukcesu niestety sporo zabrakło. Jak to zwykle bywa z początkami – bywają trudne.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s